Фічери

Стенди галерей, які привернули увагу на Kyiv Art Fair 2018

24 травня, 2018
Фото: Володимир Штефан для artslooker.com

Фото: Володимир Штефан для artslooker.com

Довгоочікуваний арт-ярмарок сучасного мистецтва Kyiv Art Fair, який вже втретє проходить в українській столиці – стартував в БЦ «Торонто». Майже чотири десятки галерей представили на стендах декілька сотень робіт художників, з якими ведуть співпрацю. Цього року географія арт-ярмарку значно зросла. Зараз можна побачити галереї не тільки з України, кількість яких тут левова частка, але й арт-локації з Польщі, Німеччини, Данії та Грузії. На відкритті побувала велика кількість відвідувачів, серед яких колекціонери, бізнесмени, зірки шоу-бізнесу депутати та урядовці. Завітав до Києва також і колишній аукціоніст, співвласник аукціонного дому Phillps, один з найвпливовіших людей у світі мистецтва — Сімон де Пюрі. Редакція ArtsLooker також побувала на відкритті і підготувала фоторепортаж стендів галерей, яким вдалося привернути нашу увагу. Список представлений в алфавітній послідовності.

Сімон де Пюрі

Сімон де Пюрі

Abramovych.Art

Платформа Abramovych.Art представлена на ярмарку роботами шести українських митців, що працюють у різних напрямах візуального мистецтва: Олексія Золотарьова, Миколая Маценко, Романа Мініна, Сергія Святченко, Степана Рябченко та Олега Тістола.

ShV-4-2613-sm

ShV-4-2612-sm

Степан Рябченко презентував зразу два проекти – цифрову роботу «Велика Прогулянка» із серії «Віртуальні ландшафти» та нову неонову інсталяцію «Джерело». Твір, за словами автора, символізує джерело енергії, яка наповнює життя.

Художник Степан Рябченко на неонової інсталяції «Джерело» / Фото: Максим Білоусов

Художник Степан Рябченко на фоні неонової інсталяції «Джерело» / Фото: Максим Білоусов

«Кінець весни» – це масштабна спільна інсталяція Сергія Святченка та олега Тістола, яка включає колажі, фото, вітражі, скульптуру. Проект реалізовано фундацією BrovdiArt та платформою Abramovych.Art.

ShV-4-2604-sm

ShV-4-2607-sm

ShV-4-2210-sm

 

ArtHuss  

Фонд культурних ініціатив ArtHuss запропонував глядачам роботи з проекту «Чорний період» Олекси Манна, який у квітні було представлено у виставковому залі Інституту проблем сучасного мистецтва, а також живопис та графічні роботи нового циклу «Ninochka» Ніни Мурашкіної.

ShV-4-2657-sm

ShV-4-2662-sm

 

Bereznitsky Aesthetics

Галерея Bereznitsky Aesthetics представила 3D проект «Biosynthetics» Андрія Логінова.

ShV-4-2672-sm

ShV-4-2669-sm

 

Bunkermuz

Тернопільська галерея Бункермуз привезла до Києва проект Віталія Агапєєва  «Перетин». Основа «Перетину» створена у вигляді графічного манускрипту — кожен новий лист розкриває новий спосіб трансгресії.

ShV-4-2627-sm

 

Dymchuk Gallery

В проекті Dymchuk Gallery представлені скульптура Назара Білика та графіка Etching Room #1 (Крістіна Ярош, Анна Ходькова). Художники звертаються до матеріальних рештків пам’яті, зокрема до радянської монументальної спадщини, однак деконструюють та препарують її, намагаючись відокремити політичне та естетичне.

ShV-4-2633-sm

ShV-4-2632-sm

 

HudPromo

Одеська галерея HudPromo показала роботи двох одеських художників Ігоря Гусєва та Наталі Трандафір.

ShV-4-2637-sm

ShV-4-2640-sm

 

Karas Gallery

Київська Karas Gallery представила сім художників, серед яких Ілля Чічкан, Едуард Колодій, Костянтин та Марія Павлишини, Василь Бажай, Артем Волокітін, Оксана Солоп

ShV-4-2528-sm

ShV-4-2526-sm

ShV-4-2524-sm

 

Piktogram

Варшавська галерея Pictogram привезла до України трьох авторів: Флоріан Ауер, Павел Ольшжинський та Томаш Сачиловський.

ShV-4-2618-sm

 

Pola Magnetyczne

Ще одна варшавська галерея показала досить цікавий павільйон, представивши чотирьох художників, серед яких Teresa Gierzynska, Nikolas Grospierre, Oliver Guesselle-Garai та Robert Szczerbowski.

ShV-4-2676-sm

ShV-4-2678-sm

 

Triptych ART

«Триптих АРТ» презентувала масштабний живописний проект «Анатолій Криволап. Ukrainian Landscape».  Під час відкриття проекту відбулася презентація книги мистецтвознавця Олесі Авраменко «KRYVOLAP». Книга продовжує авторську серію Accent і є дослідженням творчості Анатолія Криволапа. Написана на підставі докладного аналізу творчого доробку митця, низки інтерв’ю і багаторічної творчої співпраці автора з художником.

ShV-4-2666-sm

ShV-4-2681-sm

ShV-4-2664-sm

ShV-4-2489-sm

 

Shcherbenko Art Centre

Щербенко Арт Центр показав проект «Примарна краса», в якому взяли участь Даніїл Галкін, Александра Жумайлова, Сергій Кайдак, Микола Кривенко, марія Кулікова, Аліна Максименко, Аленка Науменко, Олександр Некрашевич, Ярослав Присяжнюк, Влада Ралко, Саша Токарева та Валерія Трубіната.

ShV-4-2444-sm

ShV-4-2426-sm

ShV-4-2438-sm

 

Voloshyn Gallery

Voloshyn Gallery представлена творами п’ятьох художників – Володимира Когута, Михайла Деяка, Рудольфа Бурди, Віталія Маковія та Анастасії Подерв’янської. Виставковий стенд можна буде знайти під номером В24 (0 поверх).

ShV-4-2651-sm

ShV-4-2656-sm

ShV-4-2650-sm

ShV-4-2342-sm

 

Zenko Gallery

Zenko Gallery є постійним учасником події, минулого року вона представляла на своєму стенді роботи семи сучасних українських художників. Цього разу галерея представила таких авторів: Олексій Сай, Артем Волокітін, Руслан Тремба, Тетяна Маліновська, Франсуаза Оз. Zenko Gallery виставили не тільки картини Франсузи Оз та Богдана Перевертуна, але й їхні авторські прикраси.

Share: