/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Стало відомо, хто купив за $ 450 млн картину Леонардо да Вінчі «Спаситель світу»

1848
Картина Леонардо да Вінчі на передаукціонній виставці / Фото: Ilya S. Savenok/Getty Images for Christie’s Auction House

Картина Леонардо да Вінчі на передаукціонній виставці / Фото: Ilya S. Savenok/Getty Images for Christie’s Auction House

Найдорожча картина Леонардо да Вінчі «Спаситель світу», яка була куплена на відкритих торгах 16 листопада 2017 року за рекордні $ 450 млн, відправиться до філії нового музею Лувр в Абу-Дабі. Покупцем виявився 32-х річний принц Саудівської Аравії Бадер бін Абдулла бін Мохаммед бін Фархан аль Сауд.

Така інформація з’явилася в середу 6 грудня на офіційних соціальних сторінках музею: «Спаситель світу Да Вінчі прибуде до #LouvreAbuDhabi». На цю новину чекали більше двох тижнів, багато експертів припускали, що її міг купити американський мільярдер, який є засновником інтернет магазину Амазон, Джефф Безос. Інші говорили, що її придбали китайські колекціонери. Були й такі припущення, що цю суму могли заплатити покупці з Катару, які славляться дорогими мистецькими купівлями.

Прес-секретар аукціонного будинку Christie’s на запитання журналістів сказав: «Ми раді, що робота знову буде в публічному доступі». Дана покупка є хорошою інвестицією принца для підтрики нового музею, яка допоможе залучити мільйони туристів з усього світу, що безперечно позитивно сприятиме культурно-туристичній галузі в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Нагадаємо, філіал музею Лувра в Абу-Дабі було відкрито місяць тому після десяти років будівництва. На його спорудження уряд ОАЕ потратив понад $ 1 млрд.

07.12.2017

Схожі записи