/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Sotheby’s подав до суду на нью-йоркського арт-дилера Анатоля Шагалова

Кіт Харинг. Без назви. 1982 / Фото: Sotheby's

Кіт Харинг. Без назви. 1982 / Фото: Sotheby’s

Аукціонний будинок Sotheby’s судиться з колекціонером та арт-дилером Анатолем Шагаловим, який нібито відмовився оплатити свою покупку, зроблену на травневому аукціоні 2017 року, пише АртГид.

Тоді Шагалов запропонував $ 6,5 млн за картину Кіта Харінга «Без назви» (1982) — на момент ця сума була аукціонним рекордом на роботу Харінга. Оскільки гроші від Шагалова не надійшли, Sotheby’s був змушений перепродати картину, виручивши за неї лише $ 4,4 млн і тепер намагається через суд стягнути з Шагалова $ 2,13 млн різниці.

Читайте: Ярмарок Art Basel почав судитися з Adidas

Зі свого боку Шагалов стверджує, що за угодою з аукціонним будинком купував картину в розстрочку, але після здійснення покупки Sotheby’s раптово зажадав з нього всі гроші відразу. Також Шагалов вважає, що Sotheby’s не доклав всіх «комерційно виправданих» зусиль, щоб згодом продати картину дорожче $ 4,4 млн.

Адвокат Sotheby’s вже назвав всі аргументи Шагалова «нісенітницею». За його словами, угоди про відтермінування завжди оформлялися з покупцями документально, у випадку ж з Шагаловим, той не зміг надати жодних письмових доказів такого роду угоди, до якої також повинні були бути прикріплені графіки платежів. Анатоль Шагалов володіє в Нью-Йорку бізнесом з перепродажу творів мистецтва.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал 

09.02.2018

Схожі записи