/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Sky Art Foundation зняв відеоролик про творчість українського художника Юрія Мусатова

0

Fluffy cloud. (3)-2

Як ми писали раніше навесні 2015 року благодійний фонд Sky Art Foundation розпочав  роботу над створенням серії відеороликів про українських молодих художників.

Пілотним проектом став фільм про цикл робіт “Комп’ютерні віруси” одеського митця Степана Рябченко, який є одним із лідерів у сфері цифрового мистецтва і мистецтва нових медіа, а наступним – про творчість художника керамічного мистецтва Юрія Мусатова.

Для його кераміки характерними є постійні пошуки нових форм, технологічні експерименти, концептуальний зміст та інтелектуальна простота. Його об’єкти автономні та самодостатні як у мистецькому просторі, так і в дизайнерськи оформленому інтер’єрі.

Юрій Мусатов народився 1981 року в м. Конотоп Сумської обл. 2008-го року закінчив Львівську національну академію мистецтв, факультет декоративно-прикладного мистецтва, відділ художньої кераміки. Починаючи з 2004 року Юрій Мусатов активно бере участь у престижних виставках, симпозіумах, бієнале професійної кераміки в Україні та за її межами. Неодноразовий переможець міжнародних стипендіальних програм та спеціалізованих конкурсів. Наприкінці 2015 року Мусатов переміг у конкурсі грантів для молодих художників від Sky Art Foundation з проектом “Лабораторія мрій”, суть якого полягає в створенні “публічних художніх майстерень” (проект буде реалізовано до кінця 2016 р.). Роботи Мусатова зберігаються в приватних та музейних колекціях України, Польщі, Німеччини, США, Португалії, Словенії, Латвії, Білорусі.

Довідка про Фонд:

Sky Art Foundation – благодійний фонд, який був заснований восени 2014 року за ініціативи Дмитра Палієнко. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам та інтеграції української культури у світовий арт-контекст.
Фонд веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних арт-проектів. Крім того, фінансово підтримує культурні заход
и за участю українських художників, засновує гранти талановитим авторам.

Нагадаємо, що в Києві можна буде відвідати виставку Юрія Мусатова з 18 березня в Sky Art Foundation

17.03.2016

Схожі записи