/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Sky Art Foundation зняв відеоролик про серію “Комп’ютерні віруси” Степана Рябченка

9

IMG_2186

Навесні 2015 року благодійний фонд Sky Art Foundation розпочав  роботу над створенням серії відеороликів про українських молодих художників.

Пілотним проектом став фільм про цикл робіт “Комп’ютерні віруси” одеського митця Степана Рябченко, який є одним із лідерів у сфері цифрового мистецтва і мистецтва нових медіа.

Степан Рябченко народився 17 жовтня 1987 року в м. Одеса. У центрі уваги творчості Степана Рябченка – взаємодія нових технологій і класичної образотворчої традиції, межа між реальним і віртуальним світом і нова природа мистецтва. До сучасного мистецтва Степан Рябченко прийшов через архітектуру.

У своїх сміливих і яскравих проектах художник «грає» з простором, трансформує його, проектує нове середовище. Засоби створення цифрових зображень є одночасно і інструментом для створення віртуального світу, і предметом для рефлексії на тему «віртуалізації» навколишньої реальності. У різних інсталяціях, скульптурах і картинах Рябченко створює масштабну і амбіційну розповідь про світ віртуальної реальності – зі своїми ідеями, героями і міфологією.

Для довідки:

Благодійний фонд Sky Art Foundation заснований в Україні восени 2014 року як приватна ініціатива з метою підтримки та розвитку нового покоління українських художників, що працюють у сфері сучасного мистецтва, а також для сприяння міжнародним культурним обмінам та інтеграції української культури у світовий арт-контекст.

На базі фонду активно ведеться благодійна та виставкова діяльність, організація арт-проектів, культурних заходів за участю українських художників, видача стипендій та грантів талановитим митцям.

Більше інформації – на сайті www.skyartfound.com

Офіційна сторінка у Facebook www.facebook.com/sky.art.foundation

 

07.11.2015

Схожі записи