/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Скульптура української художниці прикрасила обкладинку Арт Монако’16

19
Скульптура Ліни Кондас Celebatarian

Скульптура Ліни Кондас Celebatarian

На узбережжі Французької Рив’єри в Монте-Карло уже сьомий рік поспіль Opus Eventi представить одну із найбільших світових виставок сучасного мистецтва «Арт Монако’16».

Саме скульптуру «Celebatarian» нашої української художниці Ліни Кондес організатори арт-ярмарки розмістили на обкладинці заходу, що проходитиме з 27 по 30 жовтня цього року.

Ліна Кондес — молода українська художниця нової формації, що будує успішну кар’єру на теренах не тільки вітчизняного, але і світового арт-ринку. Їй вдалося створити свій власний впізнаваний стиль, що розвивається в рамках світових художніх напрямків.

cc4fb256-6632-11e6-9b04-1d52bf443185_web_scale_0.1021898_0.1021898__

Сюжети творчості художниці екстраординарні і провокативні, Ліна розглядає світ через прості, але глибокі образи. Солодощі, чоловіки, жінки, любов, секс, в роботах Кондес постають перед глядачем «як є», але викликають абсолютно різні емоції і відчуття. «Вона схожа ді-джея, мікшує в найнесподіваніших комбінаціях можливості живопису і скульптури, графіки та дизайну, відео та моди, створюючи своєрідні фьюжен-образи», — говорить відомий український арт-куратор Олександр Соловйов.

Читайте: Популярна київська художниця створила альбомну обкладинку для нової музичної групи

«У вересні 2016 року Ліна Кондес відкриє велику персональну виставку в київському Центрі сучасного мистецтва М17, де буде представлена скульптура та відео-арт, після чого поїде до Лівану і Дубай. Картини Ліни Кондес наразі знаходяться в італійському музеї Magmma (Сардинія), і вже з вересня поточного року будуть представлені у Венеці в музеї Stucchi в рамках Міжнародної виставки скульптури та інсталяції. Грудень для художниці ознаменується участю в Art Miami 2016 (США). І це тільки початок», — розповів ArtsLooker український арт-дилер Влад Тузов.

26.08.2016

Схожі записи