Support us on Patreon to read more articles about Ukrainian contemporary art • WELCOME TO THE SUCCESSFUL INTERNATIONAL ONLINE MEDIA ON CONTEMPORARY ART! •

Скульптура Назара Білика «Дощ» привернула увагу американського видання

15 червня, 2016

BILYKnazar_01

Популярне американське арт-видання «This ІS Colossal» опублікувало статтю про скульптуру «Дощ» українського автора Назара Білика. Відомий український скульптор, чиї роботи продаються на провідних міжнародних аукціонах встановив її ще у 2011 в Києві на Пейзажній алеї в рамках проекту Kiev Fashion Park.

BILYKnazar_06

«Робота «Дощ» із бронзи і скла символізує зв’язок людини з природою, а також діалог між представниками різних рас по всій планеті», — пише This ІS Colossal.

Нараз Билык

Сам скульптор зазначає, що збільшивши пропорції краплі, що лежить на обличчі, він мав намір створити ілюзію, що фігура людини максимально наближається до розмірів комахи, а її пухка і дещо схожа на кору структура нагадує землю, що поглинає воду.

BILYKnazar_10

Зменшена копія скульптури неодноразово представлялася на міжнародних виставках, а також брала участь на аукціонних торгах. Зокрема одну з її копій було продано 4 березня 2015 році у Нью-Йорку на аукціоні «Phillips» за $ 10 тисяч.

Share: