/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Роздрібний гігант Walmart викупить інтернет-магазин Art.com

567
Фото: art.com

Фото: art.com

Американський гігант роздрібної торгівлі Walmart веде перемовини про викуп інтернет-магазину Art.com. Сума угоди не розкривається, відомо що купівля відбудеться на початку 2019 року. В майбутньому Walmart планує спочатку використовувати магазин Art.com як окремий сайт, а потім додати його асортимент на Walmart.com, Jet.com і Hayneedle.com.

«Десять місяців тому ми опрацювали новий спосіб здійснення покупок в цифровому форматі, який надає покупцям більш зручний варіант покупки товарів для дому. З тих пір ми дізналися детальніше про те, як наші клієнти хочуть робити покупки, що їх надихає, на що вони звертають увагу в першу чергу, щоб прикрасити улюблений будинок», — говорить Ентоні Соху, генеральний директор SVP і Home, Walmart US eCommerce , — «Багато хто починає перетворювати своє житло зі своїх стін. Коли ви прикрашаєте, ремонтуєте або навіть додаєте в кімнату нове життя — у багатьох випадках найкраще і найдешевше — це повісити твір мистецтва на стіну. Прагнучи дати нашим клієнтам ще більше натхнення і вибору, я радий повідомити про наші плани з придбання активів Art.com».

Компанія Art.com була заснована 20 років тому. Основним видом діяльності є продаж картин, дизайнерських меблів і посуду та інших аксесуарів для будинку. Магазин є найбільшим в світі у своєму сигменті, на ньому виставлено близько 2 млн предметів. За оцінкою компанії Internet Retailer, виручка магазину в 2016 році склала $ 300 млн.

Головним конкурентом Walmart вважається Amazon. У цього найбільшого інтернет-магазину є свій підрозділ з торгівлі мистецтвом Amazon Art. Цей агрегатор збирає на своєму майданчику пропозиції перевірених галерей, які пропонують дорогий живопис, скульптуру та тиражну графіку.

12.12.2018

Схожі записи