Shcherbenko Art Centre: Проєкт Лії Достлєвої та Андрія Достлєва «Black on Prussian Blue» — 24/02-20/03Dymchuk Gallery: Добриня Іванов. Згідно з оригіналом — 18/02-20/03The Naked Room: Нікіта Кадан «Скалічений міф» — 27/01-07/03Voloshyn Gallery: Микола Рідний «Розкопки з майбутнього» — 30/01-14/03PinchukArtCentre: «Камінь б'є камінь» — «Хвостосховище» — «Згадати той день коли» — 27/02-15/08

Роботу одеського художника показали на виставці в Saatchi Gallery

31 серпня, 2018
Saatchi Gallery в Лондонi / Фото: saatchigallery.com

Saatchi Gallery в Лондонi / Фото: saatchigallery.com

30 серпня в Saatchi Gallery відкрилася міжнародна виставка «Cash is King», в якій показано розмальовані банкноти з різних країн світу. Україну представив одеський художник Кирил Бондаренко, спеціально для лондонської виставки він розмалював банкноту номiналом двi гривні.

Робота одеського художника Кирила Бондаренко

Робота одеського художника Кирила Бондаренко

Проект «Cash is King» дозволив митцям з усього світу додати свої власні штрихи до грошових одиниць. Виставка також порушує питання про те, як різні країни працюють над захистом свого устрою і суспільства, втіленням яких часто виступають банкноти.

Фрагмент експозиції  "Cash is King"

Фрагмент експозиції «Cash is King»

Загалом на виставці показано більше ста робіт, якi можна придбати онлайн від 120 до 4 700 фунтів стерлінгів. Вже на другий день після відкриття майже всі роботи було розпродано.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

Share: