/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Роботи українських скульпторів продадуть у Лондоні

21
Дмитро Грек. Вдивляючись із

Дмитро Грек. Вдивляючись із

11 квітня в Лондоні відбудуться торги «New Now» аукціонного дому Phillips, на яких будуть представлені не тільки роботи знатних світових авторів, але й твори двох відомих українських скульпторів. 

На аукціоні будуть представлені роботи: Герхарда Ріхтера, Яойї Кусаиа, Робера Лонга, Мартіа Кіппенбергера, Карстена Хеллера, Олафура Еліассона, Сантьяго Сьєрри, Ентоні Гормлі та іншіх. Загалом на аукціон виставлено 236 лотів.

Естімейти в межах «New Now» варіюються від п’ятисот до п’ятисот тисяч фунтів стерлінгів. Рекордна стартова ціна – £ 300 000 за скульптуру «State III» Ентоні Гормлі з серії «The Proppers», що зроблена зі сталевих блоків. Зараз твір перебуває у приватній колекції, попередньо був виставлений на аукціоні Christie`s у 2016 році та експонувався у галереї White Cube у Сан-Паулу (Бразилія). Найдорожча робота Гормлі була продана на аукціоні Christie’s у минулому році більш ніж за 6,5 мільйонів фунтів стерлінгів.

Читайте: Скульптура Єгора Зігури пішла з молотка у Лондоні за $ 25 тисяч

«Ентоні Гормлі – один з найвідоміших британських митців сучасності, на даному етапі досяг предкласичного визнання публіки. Для своїх скульптур та інсталяцій Гормлі обрав найбільш впізнаваний образ – людину, її взаємодію з простором», – коментує арт-дилер Ігор Абрамович.

Згідно рейтингу, зафіксованого порталом artnet, Яой Кусама була визнана у 2017 році найдорожчою художницею світу серед наших сучасників. Її роботу «White No. 28» було продано на аукціоні Christie`s більш ніж за сім мільйонів доларів. На торгах Phillips можна придбати дві роботи Кусами за ціною £ 15 000 – 20 000.

Єгор Зігура. Колос, що тримає світ

Єгор Зігура. Колос, що тримає світ

За свідченням журналу Manager Magazin, видатний німецький живописець Герхард Ріхтер, твори якого – серед колекцій найбільших музеїв світу, в 2017 році увійшов до рейтингу 1 000 найбагатших людей Німеччини. Його статки оцінюються в понад 700 млн євро. На лондонському аукціоні можна  придбати лот Ріхтера «Flow (P16)» за  £ 6 000 – 8 000.

Україну представлять на весняних торгах роботи двох тадановитих митців Єгора Зігури та Дмитра Грека. Єгор Зігура представить на торгах скульптуру «Колос, що тримає світ» з циклу «Післясьогодні» з естімейтом £ 3 000 – 5 000.

Барельєфний портрет із серії «Вдивляючись із» Дмитра Грека Phillips оцінили в £ 1 000 – 2 000.

Роботи Єгора Зігури та Дмитра Грека вже неодноразово продавались на закордонних аукціонах, що свідчить про зростаючий успіх сучасного українського мистецтва на міжнародній арені.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал

10.04.2018

Схожі записи