/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Пошук нових ринків: галерея Lisson відкрила свій філіал у Шанхаї

288
Галерея "Ліссон" у Шанхаї / Фото: lissongallery.com

Галерея «Ліссон» у Шанхаї / Фото: lissongallery.com

Галерея Lisson оголосила про відкриття нового філіалу в Шанхаї. Новий виставковий простір розміститься на території старовинного складу, який відомий як Бурштиновий будинок заснований ще у 1930-х роках.

Галерею можна знайти на вулиці Хункчу, яка ще в народі називається «музейним шляхом», оскільки там знаходиться філіал аукціону Christie’s, галерея Perrotin та художній музей Rockbund, а також декілька культурних установ.

Галерея Ліссон у 2017 році відсвяткувала свій 50-річний ювілей. Протягом останнього десятиліття активно зміцнює свою присутність в Азії, будуючи відносини та партнерства з тамтешніми художниками та колекціонерами, включаючи, таких як Ай Вейвея, Лю Сяодуна, Тацуо Міяджіму, Рашида Рану і Лі Уфана. Галерея також відіграє ключову роль у розвитку міжнародної співпраці азійських художників, які вона представляє у США та Британії,

Засновник галереї Ніколас Логсдейл в недавньому інтерв’ю Artnet News розповів, що спочатку він планував, що галерея, яку він відкрив на Ліссон-стріт в Лондоні в 1967 році, стане лише короткостроковою підтримкою його друзів-художників і однокурсників в Slade School of Fine Art. Але вже більше 50 років, галерея являє собою глобальною мистецькою платформою, яка допомогла відкрити світу десятки відомих імен.

Читайте: Найбільша мережа: найвпливовіші галереї, які задають тренд на світовому арт-ринку 

У 2016 році Ніколас Логсдейл відкрив два простори в районі Челсі в Нью-Йорку. Наразі у галереї налічується вже п’ять філіалів. Останні роки стали трендом для відомих європейських та американських галерей відкриттями нових філіалів в Азії. Одним із останніх, хто подався на Схід став галерист Девід Цвірнер.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

11.02.2019

Схожі записи