/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Популярність «Малюка Трампа» спричинила конкуренцію серед британських музеїв

0
Малюк Трамп / Фото: Getty Images

Малюк Трамп / Фото: Getty Images

Гігантська повітряна кулька, що зображає 45-го президента США Дональда Трампа у вигляді немовляти, стала об’єктом інтересу та конкуренції серед англійських музеїв. «Малюк Трамп» так його назвали — одягнений в підгузник, тримає в руці смартфон і має агресивний вираз обличчя. Сатиричний об’єкт літав на вулицях Лондона 13 липня під час мітингів через візит американського лідера до Великобританії.

Тепер же його місце в експозиції, вважає керівництво Британського музею. Головний історико-археологічний музей Англії також веде переговори, щоб «позичити» кульку для експозиції, пов’язану з сатирою в культурі і мистецтві, яка відкриється у вересні. Про бажання отримати «Малюка Трампа» заявили і представники Музею Лондона. Однак ця сторона висловила бажання «зберегти повітряну кульку для нащадків».

Малыш-Трамп

Отримати пародію на президента США захотів і Лондонський музей дизайну. Його співробітники задокументували історію створення повітряної кулі для виставки, присвяченій мистецтву і політиці. Інтерес до кульки проявив ще й Музей науки, а також Інститут Бішопсгейт. Творці пародії поки що не дали однозначної згоди жодному з музеїв. Перш за все вони збираються відправити «Малюка Трампа» в світове турне.

24.07.2018

Схожі записи