/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Популярна київська художниця створила альбомну обкладинку для нової музичної групи

5

Vasyayan-Bapasnyak

Останнім часом співпраця музичних груп з сучасними художниками стала традицією у Європі чи Америці. В Україні рідко можна зустріти щось схоже серед представників сучасного арту та музичних колективів. Юля Полякова та новостворений поп-рок гурт «Васяян» вирішили і собі попрацювати над створенням обкладинки для свого альбому «Скажи мені». 

Юлія Полякова художниця, яка комбінує живопис з графічним дизайном, втілюючи красу і естетику зовнішнього і свого внутрішнього світу. «Для мене така пропозиція зі сторони колективу стала несподіванкою, оскільки в Україні це рідкість. В основному, як правило, звертаються до дизайнерських компаній з таким проханням, а не до художників сучасного мистецтва. І мені стало цікаво попрацювати над цією ідеєю» – говорить Юля Полякова.

«Жіночий образ і візерунок використовується для підкреслення мелодійності української пісні, в ньому є якийсь натяк на образ України. Силует знаходиться на синьому тлі, що символізує чисте небо, яке ніби променями пронизане кольоровими плямами оранжевого, блакитного та білого. Поєднання кольорів фону цієї роботи глибоке, м’яке, гармонійне і начебто казкове, а текст яскравий, контрастний, різкий. Цим я хотіла показати переплетення в музичному мистецтві традиційного національного і сучасного початку»  — пояснює художниця.

Новий музичний колектив «Васяян» в стилі поп-рок був створений в 2015 році. Засновником і фронтменом є Василь Ковалів, який наразі паралельно навчається в КІМ ім. Р.М. Глієра. «Мені дуже подобається сучасне мистецтво, намагаюся часто  відвідувати різні виставки в галереях. Музиканти так як і художники отримують натхнення з різних джерел. Інколи дивлячись на картинку, я починаю зразу придумувати слова пісні, які потім вже кладу на мелодію. Мистецтво, так би мовити, мене надихає на їх створення. З творчістю Юлії я познайомився нещодавно в одній із галерей, де проходила її виставка з цікавою назвою «Весна у Раю».  Мені сподобалися її роботи, і у мене зразу виникла ідея запропонувати їй зробити для нашого дебютного альбому обкладинку» — розповідає фронтмен групи.

Більше пісень можна послухати за посиланням 

04.04.2016

Схожі записи