/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Персональна виставка Тані Войтович пройде у Києві

10

IMG_0455

13 квітня в виставковому просторі Європейської Бізнес Асоціації (EBA) відкриється персональний проект київської художниці Тані Войтович «My Vortex».

На експозиції буде представлено близько 20 картин, скульптур і інсталяція авторки, основним матеріалом для яких послужив шовк.

За допомогою своїх робіт Войтович задає собі і глядачам кілька питань: «Чи існуємо ми або ж чи є ми картинкою, яку спроектовано нашим мізгом?», «Що ми знаю про нейронні мережі?».

Працювати з шовком художниця почала близько року тому. «Шовк — це особливе переломлення світла і фарб. Дотик і колір створюють нову фізіологію відчуттів, доповнюють ідею, а часом — змінюють її на кардинально протилежну», — описує ідею Таня Войтович.

Крім реалізації сольного проекту, Войтович створює шовкові декорації для театральної постановки «Екстремали». Прем’єра вистави відбудеться в травні поточного року. «Робота над декораціями — новий етап у моїй творчій кар’єрі — досвід, якого жадають багато художників. Це як пройти по стопах Далі, який свого часу теж створював декорації», — зазначає Таня Войтович.

Таня Войтович навчалася в Київській школі дизайну і архітектури, має диплом школи мистецтв Koronin при Академії образотворчого мистецтва в Парижі. Роботи художниці брали участь в більш, ніж 20 виставок, включаючи індивідуальні експозиції.

Крім того, художниця досягає успіху в спортивній кар’єрі — від титулу чемпіонки Європи в тхеквондо до множинних золотих нагород в чемпіонаті України з кікбоксингу.

07.04.2017

Схожі записи