/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Першу популярну українську настільну арт-гру PictoricBox представлять на «Книжковому Арсеналі»

58

Гра PoctoricBox

24 травня в 20:00 в рамках IX Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» пройде офіційна презентація нової унікальної настільної гри PictoricBox, ілюстрації до якої створили художники відомого клубу ілюстраторів Pictoric.

Серед авторів – Анна Сарвіра, Олег Грищенко, Тетяна Денисенко, Поліна Дорошенко, Анна Іваненко, Женя Полосіна, Олена Старанчук, Анна Андреєва, Юлія Тверітіна, Валерій та Олена Тихонюк, Ілля Угнівенко.

Організатор проекту – Sky Art Foundation – спеціально до фестивалю підготував оновлену версію гри, а також додатковий ігровий набір «Active».

З сюжетом та правилами гри пошановувачі захоплюючих настільних ігор можуть ознайомитися на офіційному сайті pictoricbox.com, а також безпосередньо у ході «Книжкового Арсеналу» – на другому поверсі буде працювати спеціальна ігрова зона, де гості зможуть протестувати PictoricBox у будь-який час з 22 по 26 травня.

022

У цій же зоні пройде виставка оригінальних робіт ілюстраторів Pictoric, твори яких стали основою карткових колод гри. Відвідувачі фестивалю зможуть не тільки протестувати гру і помилуватися ілюстраціями, а й придбати художні принти, а також саму настільну гру за спеціальною ціною.

До слова, саме у рамках фестивалю організатори проекту запускають офіційні продажі гри PictoricBox як безпосередньо на самому івент, так і через сайт гри, соціальні мережі та кілька торгових інтернет-майданчиків.

«Упевнений у тому, що саме колаборація арту та бізнесу, яка реалізується в такі проекти як PictoricBox здатна прославити як українських художників, так і принести успіх українському бізнесу в усьому світові. Адже цей естетично-розважальний проект сюжетно та ідейно створений за принципом «гра для усієї родини», що у свою чергу – один із топових міжнародних трендів”, – відзначає Дмитро Палієнко, засновник Sky Art Foundation, співавтор ідеї створення гри.

Приєднуйтесь до нашої сторінки у Фейсбук

16.05.2019

Схожі записи