/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Перший в світі офіс, надрукований на 3d принтері вже в Дубаї

24

dubai 1

І знову Дубай перший. На цей раз в будівництві 3D офісу.

«Ми оголошуємо про відкриття першого офісу в світі, роздрукованого на 3D-принтері, менш ніж через місяць після запуску стратегії 3D друку в Дубаї, яка демонструє сучасні методи будівництва», — заявив віце-президент і прем’єр-міністр ОАЕ шейх Мохаммед бін Рашид Аль Мактум, вчора на презентації нового проекту.

Шейх додав: «Стрімко мінливий світ вимагає від нас прискорити темпи розвитку бо історія визнає лише наші досягнення, а не наші плани!»

dubai

Унікальний офіс був зведений з використанням суміші цементу і набору будівельних матеріалів, розроблених і виготовлених в ОАЕ і США, які також пройшли випробування в Китаї і Великобританії. Приміщення займає площу в 250 квадратних метрів. Його установка зайняла два дні, а друк всього 17 днів. Всього в роботі було задіяно 18 чоловік. У порівнянні з проектами будинків аналогічного розміру традиційним способом, витрати на робочу силу були скорочені, більш ніж на половину.

Цей високотехнологічний проект стане тимчасовою базою для Музею Майбутнього Dubai Future Foundation. Його приклад принесе велику користь науковим центрам і органам регулювання, оскільки показує реальне застосування технології 3D друку.

Natali Borysenko

25.05.2016

Схожі записи