/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Нову серію робіт Демієна Херста швидко розкупили на виставці у Гагосяна

642
Демієн Херст / Фото: Nathanael Turner for The New York Times

Демієн Херст / Фото: Nathanael Turner for The New York Times

Після феноменального успіху виставки скульптур у Венеції, Демієн Херст знову повернувся до живопису. Нову серію емоційних крапкових абстракцій — Veil Paintings — він повністю зробив сам, власноруч, без звичних помічників.

0000

Кожен з його абстрактних «покривів» — відображення якогось переживання або здивування. Вони прямо так і називаються «Покров, радість любові», «Покров внутрішнє щастя» і т. п. Хтось бачить у новій серії пряме відношення до його крапкових абстракцій 1990-х, його знаменитих dot-paintings. Там були рівні однакові кола. Тут — плями різної форми, зроблені вручну. Втім і в старому «крапковому живописі» крапка ще не поставлена: вже готується нова виставка з продовженням знаменитого циклу.

Виставка нових робіт відкрилася у Gagosian Gallery в Беверлі-Хіллз, ціни були не маленькі — від $ 500 000 до $ 1 700 000 в залежності від розміру полотна. Але шанувальники Херста швидко розкупили всю експозицію.

Читайте: У США затримали людей, які продали фальшиві роботи Демієна Херста на суму $ 400 тисяч

«Якщо вони всі продані, це свідчить про шалену популярність Демієна», — говорить Адам Ліндеманн, колекціонер з Нью-Йорка, якому належить невелика робота художника і каже, що він не має наміру продавати. «Люди вірять в нього і йдуть за ним, ці колекціонери не просто усвідомлюють ринок. Вони не купують, заради спекуляції».

28.03.2018

Схожі записи