/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Новий власник заплатив за пейзаж золотого періоду Густава Клімта майже $ 60 млн

11
Пейзаж Густава Климта «Bauerngarten», 1907 / Фото: instagram.com/sothebys/

Пейзаж Густава Клімта «Bauerngarten», 1907 / Фото: instagram.com/sothebys

Картина «Сільський сад» (Bauerngarten) знаменитого австрійського живописця Густава Клімта було продано майже за 60 мільйонів доларів.

Торги творами мистецтва імпресіонізму і модернізму, пройшли в Лондоні ввечері 1 березня. Покупець, чиє ім’я не називається, заплатив за полотно 47,97 мільйона фунтів стерлінгів (це 59,3 мільйона доларів).

В Sotheby’s підкреслили, що за всю історію проведених різними аукціонними будинками торгів предметами живопису в Європі це третя за величиною сума, отримана від продажу картини цього легендарного автора. На думку організаторів, «Сільський сад» — одна з кращих робіт, що коли-небудь виставлялися на аукціонах.

28 лютого аналогічні вечірні торги провів головний конкурент Sotheby’s — аукціонний будинок Christie’s. У той день найбільше вдалося виручити за картину французького постімпрессіоніста Поля Гогена «Дім» — 20,3 мільйона фунтів стерлінгів (або понад 25 мільйонів доларів).

Читайте: Відома телеведуча продала картину Густава Клімта за $ 150 млн

«Сільський сад» був написаний Клімтом в 1907 році, в його так званий золотий період, і вважається одним з кращих пейзажів художника.

02.03.2017

Схожі записи