/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Німецький музей виявив рисунок Рембрандта у своїй колекції

6
Нововийялений рисунок Рембрандта у Німеччині

Нововийялений рисунок Рембрандта у Німеччині / Фото: AFP/Alexander Kohlmann

Представники Музею герцога Антона Ульріха (Herzog Anton Ulrich Museum), який знаходиться на півночі Німеччини в місті Брауншвейг заявили, що їм вдалося ідентифікувати незвичайний малюнок зі зображенням собаки голландського майстра Рембрандта ван Рейна. Відкриття було зроблено під час оцифрування креслень із колекції музею.

Собака Рембрандта

Експерти проводили порівняння, в тому числі мікроскопічні аналізи, з іншими оригіналами робіт Рембрандта в Амстердамі, Парижі та Відні, щоб підтвердити, чи справді цей малюнок було створено всесвітньо відомим голландським майстром. У музеї відзначили,що це незвичайне відкриття, оскільки, в усьому світі існує тільки декілька малюнків зі зображенням тварин кісті Рембрандта. В 1630-х роках художник створював замальовки собак крейдою з метою їх дослідження. До нашого часу збереглася невелика кількість таких його робіт.

Читайте: Нещодавно знайдений ескіз Леонардо да Вінчі визнаний національним надбанням Франції

Рисунок в музеї зберігався з 1770 року, його весь час приписували німецькому художнику епохи бароко Йогану Росу. Відвідувачі музею зможуть побачити цю роботу з 6 квітня в спеціальній виставці під назвою «Dürer, Cézanne and You. How Masters Draw».

15.02.2017

Схожі записи