/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

На 58-й Венеціанській бієнале буде представлений проект – “HEAT: Створіть середовище, в якому ви хочете жити”

210

IMG_7679-04-05-19-08-14-min

За пiдтримки посольства Аргентини та з нагоди 58-ї Венеціанської бієнале некомерційне об’єднанняArt And Communication представляє проект – “HEAT: Створіть середовище, в якому ви хочете жити”.

Проект різнобічно відображає художній діалог з природою, акцентує увагу на екологічних проблемах.

Витоками проекту HEAT є бажання кураторів підвищити обізнаність громадськості про глобальне потепління і про те, як художники з різних країн реагують на кризу. HEAT підтверджує, що художники можуть відіграти ключову  роль в стимулюванні суспільної свідомості про крихкість нашої планети.  А також вплинути на необхідність першого кроку до перетворення «ран» землі в енергію і світло. Художники вiдображають як красу, так і таємницю землі. Як зазначає куратор Свева Манфреді Завалів: «Ми не просто хочемо захистити навколишнє середовище, ми хочемо створити світ, в якому середовище не потребує захисту»

HEAT представляє шість всесвітньо відомих художників – Едоардо Діонео Чікконі, Ліна Кондес, Артем Миролевич, Ернесто Моралес, Андреа Пакановскі, Вероніка Смірнофф. Митці розділені на три групи по двоє. Кожен з них продемонструє свої роботи протягом приблизно двох місяців. Куратори об’єднали цих художників в контрастні комбінації. Вони створили численні роботи для конкретного проекту, які об’єднуються в діалозі між собою. Таким чином, HEAT також відображає дилему, що стоїть перед самою Венецією. Адже є відомим фактом, що це місто постійно потерпає від повеней та корозії.

Лiна Кондес — художник українського похождення, яка емiгрувала до США. У своїй творчості Ліна поєднує нові технології і біонічний стиль. Вона створила iScuplture — ряд робіт, в яких використані сучасні технології та мультимедійні розробки. В рамках “HEAT” буде представлений проект мисткині — “Three Thousand Years», артефакти, якi вiдображають сьогодення.

IMG_7302-min

Lina Condes

Серія «Три тисячі років» демонструє техніку випалу, яку використовує художниця для створення відбитка предметів. Ліна обрала їх, щоб продемонструвати те, що вона вважає основними об’єктами сьогодення. Обрані предмети можуть бути найсучаснішим проявом цих елементів, від насильства і сексуальності до спілкування і музики, ці об’єкти відображають сутність людства.

Ці скульптури прагнуть визначати людей через те, що вони споживають і які інструменти вони використовують.

Бренди, згадані в цих творах мистецтва, є ще однією формою споживання. Замість того, щоб підтримувати нас, ми підтримуємо компанії.

По-своєму, ці шість художників закликають публіку задуматися про відносини між людиною і навколишнім середовищем. Задля того, щоб зарядити нашу свідомість, спонукаючи нас до досягнення мети створення стійкого майбутнього і повторного відкриття стародавнього балансу природи. Особливу увагу художники приділяють передачі своїх ідей молодому поколінню. Вони втілюють ідею культури з корінням в минуле, але дивлячись в майбутнє!

Проект триватиме з 12 травня по 24 листопада 2019 року в Архіві Мізерікордія (Каннареджо 3549), розташованому в мистецькому центрі Венеції Скуола-Гранде-делла-Мізерікордія.

4 травня — 18 травня : груповий проект

18 травня — 4 липня: Вероніка Смірнофф і Едоардо Діонео Чікконе.

5 липня — 5 вересня: Артем Міролевіч і Андреа Пакановскі.

6 вересня — 16 листопада: Ернесто Моралес і Ліна Кондес

Куратори проекту: Свева Манфреді Завалів, Марія Абраменко, Катерина Луки.

Інформація про виставку / контакти для преси / попередні зустрічі: heatlivein19@gmail.com

06.05.2019

Схожі записи