/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

«Музей історії міста Києва» представляють персональну виставку Володимира Бовкуна

193
Художник Володимир Бовкун / Фото: artstorepro.com

Художник Володимир Бовкун / Фото: artstorepro.com

В рамках продовження проекту «Kyїv art school», 17 квітня у Музеї історії міста Києва відбудеться відкриття виставки Володимира Бовкуна.

У своїй творчій діяльності Володимир Бовкун неодноразово доводив, що бездоганно володіє академічними практиками – малюнком, композицією, кольором.

Але ж цього разу він відмовився від них, тому що ідея, якою він захопився не релевантна традиційним засобам виразності. Він вирішив відтворити «неуявне» — невидиме, невловиме, неосяжне Щось. Передати заворожуюче, а, часом і страхітливе відчуття певної Присутності, котра виникає в рідкісні хвилини творчого самозанурення. Створити творіння про творіння. Іншими словами, художник вирішив метафорично передати сутність того, що не може бути спостереженим, а пізнається лише інтуїтивно. Безумовно розуміючи, що невимовне важко піддається втіленню, уникаючи будь-якої форми висловлювання.

«Надзвичайно приємно запросити в проект «Kyїv art school» відомого українського майстра, який активно продовжує творчі експерименти і створює тонкі речі, що балансують між таємничістю та реальністю. Гармонія, спокій, тиша і легкість робіт допомагають відчути ідеї майстра на підсвідомому рівні», – наголошує куратор проекту Дмитро Струк.

«Принципово важливим для моєї мистецької траєкторії, якою я поступово і послідовно рухаюсь,є максимальне обмеження візуальних засобів. Це так зване «невидиме мистецтво», що залишає доволі великий простір для фантазії глядача. Простіше кажучи, я максимально уникаю «багатослів’я» у своїх роботах. Ця виставка є продовженням теми «присутності», котра  є головною у всій моїй творчій практиці, починаючи ще з 1980-х, і котра виникла з мого захоплення  метафізикою ще в студентські роки», – каже автор.

14.04.2019

Схожі записи