/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Мурали українського дуету «Interesni Kazki» потрапили до англійського арт-посібника

146

Мурал української стріт-арт групи Українські казки

Англійське видання Daily Mail опублікувало фотографії з арт-бука Street Art (Lonely Planet) з кращими зразками вуличного мистецтва.

До нової книги, увійшло 140 робіт зі 42 міст з усього світу та інтерв’ю з деякими їхніми авторами. Придумав і сформував видання засновник мистецької ініціативи The Future Tense Ед Бартлетт. На його думку, люди для своїх подорожей можуть користуватися картами і описом фестивалів стріт-арту, застосовуючи цю книгу як посібник. Бартлетт вважає, що стріт-арт є майже в кожному куточку нашої планети, і аудиторія настінних картин налічує мільйони, і з кожним роком тільки зростає. Дивно, що через 40 тисяч років після першого настінного малюнка цей вид мистецтва все ще популярний.

Серед багатьох відомих світових авторів вуличного мистецтва потрапили і роботи українського художнього дуету «Interesni Kazki». На фото є одна із робіт, яка була створена у ПАР. Дует «Interesni Kazki» сформувався у 2003 році. Його заснували Олексій Бордусов та Володимир Манжос. З того часу кияни прикрасили стіни міст не лише України, а й Мексики, Польщі, США, Іспанії, Італії, Німеччини, ПАР та Індії. Загалом дует має декілька сотень робіт.

Читайте: Художник з Маямі подарував Києву масштабне зображення дівчини у квітах

15.04.2017

Схожі записи