/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

«Мистецтво розуміти мистецтво». Нова книга Анни Владимирської, яка заохотить будь-кого відвідати музеї та галереї  

132
Книга Анни Владимирської - "Мистецтво розуміти Мистецтво"

Книга Анни Владимирської «Мистецтво розуміти Мистецтво»

Українська письменниця та мистецтвознавець Анна Владимирська видала книгу «Мистецтво розуміти Мистецтво», що допоможе людям, які цікавляться ним краще зрозуміти його й дасть відповідь на запитання, чому роботи митців продаються за десятки мільйонів доларів та що змушує людей стояти годинами в чергах, щоб помилуватися прекрасним.  

«Мистецтво розуміти Мистецтво» — це книга-подорож по світу сучасного мистецтва. Вона охоплює період від останньої третини XIX століття, до початку XXI століття. По суті, ця книга є арт-гідом по кращих музеях та галереях світу, де представлено сучасне мистецтво. Читач зможе проникнути в таємничі історії життя геніальних художників та їхніх муз і дізнатися, як писалися видатні полотна. Книга не тільки дасть уявлення про могутню енергетику сучасного арту, а й пояснить чому багато картин сучасних художників коштують надзвичайних грошей. При цьому в книзі розповідається не тільки про те, що представлено в постійній експозиції, а й про шедеври, що зберігаються в запасниках, які доступні лише фахівцям.

Завдяки книзі читач дізнається: Що і як дивитися в найповажніших музеях і галереях світу? Як орієнтуватися в музеях без гіда? Картини яких майстрів не можна оминати у жодному разі? Як розрізняти стилі в живописі? Які емоції побуджають картини геніїв? Хто з великих скульпторів, живописців і графіків минулого, випередив свій час через століття?

Художник Анатолій Криволап та письменниця Анна Владимирська під час презентації книги у Києві

Художник Анатолій Криволап та письменниця Анна Владимирська під час презентації книги у Києві

Дана книга — це новий унікальний проект, що поєднує в собі знайомство з історією сучасного мистецтва, і занурення в творчу і автентичну атмосферу різноманітних міст світу, в яких жили і творили видатні художники.

«Мої книги, а їх у мене більше 50-ти, різних жанрів і для різних цільових аудиторій, народжуються з практичної діяльності. Мої бесіди про сучасне мистецтво, і подорожі по світу, по кращих музеях і галереях Європи, послужили приводом для цієї книги. Мета такої книги, як «Мистецтво розуміти мистецтво» — дати людям можливість насолоди мистецтвом. Тому, що образотворче мистецтво — це радість, в чистому, не скаламученому вигляді. Без всяких домішок!» — розповіла ArtsLooker автор книги Анна Владимирська.

Замовити книгу можна за телефоном: +38 099-168-06-88

Читайте: Шість книг про сучасне мистецтво, щоб краще його зрозуміти

18.12.2016

Схожі записи