/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Мистецтво прибуткове: індустрія культури Великобританії в п’ятеро перевищила середній ріст в економіці

48
Марінус ван Реймерсвале, «Податковий інспектор та його дружина», 1540 рр

Марінус ван Реймерсвале, «Податковий інспектор та його дружина», 1540 рр / Фото: wikipedia.org

Індустрія культури в Великобританії зросла в 2015 році на 10,4%, що в п’ять разів вище, ніж середнє зростання в британській економіці, що склало 2,2%, пише Artguide, посилаючись на The Stage.

Як показує доповідь Центру економічних і бізнес-досліджень, ВВП індустрії культури Великобританії в 2015 році досяг £ 11,8 млрд, а валова додана вартість — £ 8,5 млрд у порівнянні з £ 7,6 млрд в 2014 році. Це вже третя подібна доповідь, підготовлена для Ради у справах мистецтв Англії, яка повинна показати загальну картину інвестицій, внесені креативними індустріями в економічні показники, такі як ВВП і робочі місця.

Як стверджується в доповіді, на кожен фунт стерлінгів, вкладений урядом в культуру, в бюджет повертається 5 фунтів у вигляді податків. У 2015 році в індустрії культури були зайняті 131 200 чоловік. Міністр культури Великої Британії Джон Глен стверджує, що доповідь продемонструвала важливість культурного сектора Великобританії для процвітання економіки: «Мистецтво і культура не тільки позитивно впливають на життя залучених в них людей, а й демонструють, наскільки державні інвестиції в мистецтво стимулюють зростання в креативних індустріях та економіки в цілому».

Читайте: Арт-ринок зростає: Крістіс опублікував свої результати

08.11.2017

Схожі записи