/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Міністр юстиції Монако Філіп Нарміно, пішов у відставку через скандальну колекцію російського мільярдера

553
Екс-міністр юстиції Князівства Монако - Філіп Нарміно, Фото: Pascal Le Segretain/Getty Images

Екс-міністр юстиції Князівства Монако — Філіп Нарміно, Фото: Pascal Le Segretain/Getty Images

Міністр юстиції Монако Філіп Нарміно склав свої повноваження після повідомлень про те, що він міг впливати на хід судової справи, яка триває вже декілька років між російським мільярдером Дмитром Риболовлєвим і арт-дилером зі Швейцарії Івом Був’є.

Скандал ще більше розбурхала публікація у французькій газеті Le Monde, в якій йдеться про те, що Нарміно і Риболовлєв перебувають у дружніх стосунках і, зокрема, видання зазначило, що Риболовлєв на початку 2015 року запрошував міністра і його дружину до свого шале в швейцарську селі Гштаад. Також в матеріалі було сказано, що Нарміно, міг виконувати певні прохання впливового росіянина, користуючись своїм службовим становищем.

Нагадаємо, у 2015 році почався судовий розгляд між мільярдером і арт-дилером Івом Був’є, який постачав бізнесменові твори мистецтва для його особистої колекції. Риболовлєв звинуватив Був’є в шахрайстві, оскільки той, на думку мільярдера, необґрунтовано завищував ціни на продані йому картини. Це призвело до втрати багатьох сотень мільйонів євро. Пізніше відповідні звинувачення пред’явили торговцю картин і слідчі. Крім шахрайства Був’є звинуватили в Монако ще і в співучасті у відмиванні грошей.

Читайте: Впливовий бізнесмен із Росії, розпродуючи свою арт-колекцію втратив більше $ 250 млн

17.09.2017

Схожі записи