/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Мексиканський художник Дієго Рівера став найдорожчим у Латинській Америці

91
Фото: Oli Scarff/Getty

Фото: Oli Scarff/Getty

Картина мексиканського художника Дієго Рівери «Танець в Теуантепеку», встановила ціновий рекорд серед латиноамериканських авторів, обігнавши майже вдвічі нещодавно встановлений рекорд полотна Фріди Кало «Дві оголені в лісі».

Пейзаж було продано приватно при посередництві аукціонного будинку Phillips за $15,75 млн. Придбав її засновник Музею латиноамериканського мистецтва MALBA в Буенос-Айресі, Едуардо Константіні.

Вперше картина виставлялася в 1930 році в музеї Метрополітен в Нью-Йорку, а рік по тому, вона стала частиною ретроспективи Дієго Рівери в Музеї сучасного мистецтва (MOMA). З 1995 року і до тепер робота знаходилася в Нью-Йорку у приватній колекції мистецтва IBM Gallery of Science and Art. Як повідомив пресі новий власник шедевру, він понад двадцяти років мріяв її придбати до своєї збірки. Одного разу у 1995 році він уже намагався її купити на Christie’s, але спроба була невдалою. З цього часу його мучило питання, кому ж вона дісталася і де вона. Також колекціонер Едуардо Константіні вважає Дієго Рівера найважливішою фігурою серед художників латиноамериканського мистецтва.

23.05.2016

Схожі записи