/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Ліна Кондес покаже «Hard Art» в Центрі сучасного мистецтва М17

28

1 (2)

Новий виставковий сезон у Центрі сучасного мистецтва М17 розпочнеться з унікальної виставки «Hard Art» молодої української художниці Ліни Кондес.

5 вересня у М17 відкриється виставка, де будуть презентовані скульптури і арт-відео, які вже цього року представлятимуть сучасне українське мистецтво на всесвітньо відомих арт-майданчиках за кордоном.

Сама художниця позиціонує проект, як вираження власної думки стосовно навколишнього світу та його глобальних проблем. Провідною темою стає проблема бездуховності стосунків між людьми, як у фізичному, так і в моральному сенсах. Окрім цього, тут Ліна Кондес за допомогою символів розповідає про життя холостяків, «чия свідомість отруєна думками про недоцільність шлюбу і стосунками з багатьма жінками…».

Читайте: Скульптура української художниці прикрасила обкладинку Арт Монако’16

Ліна Кондес – художниця нового покоління, яка будує успішну кар’єру на українському та світовому арт-ринках. Їй вдалося створити власний впізнаваний стиль, що йде «в ногу» зі світовими художніми віяннями, але при цьому зберігає індивідуальність.

Виставка «Hard Art» — це провокативність і сексуальнісь, відкритість форми та глибинність змісту, яка дозволяє зрозуміти сенс буття  через чуттєвість сприйняття.

01.09.2016

Схожі записи