/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Китайський магнат став найбільшим акціонером Sotheby’s

899
Чен Доншень. Фото: Imaginechina, via Associated Press

Чен Доншень. Фото: Imaginechina, via Associated Press

Одна з найбільших китайських страхових компаній Taikang Life, яка належить місцевому магнату Чен Доншень придбала 13,5% акцій Sotheby’s на суму близько $ 233 млн і стала найбільшим акціонером аукціонного будинку.

Тим самим новий китайський акціонер випередив іншого інвестора із Сінгапуру, яким є інвестиційний фонд Shanda. Нагадаємо, у травні 2016 року інвестфонд Shanda збільшив свою долю акцій з 2% до 10%.

Китайська компанія заявила, що має «позитивний погляд» на перспективи розвитку бізнесу Sotheby’s в Азії і висловила зацікавленість в присутності своїх представників в раді директорів. Китай є третім за значенням ринком для Sotheby’s, він приносить аукціонному будинку 15% загального доходу. Після оголошення про покупку акцій Sotheby’s компанією Taikang Life курс акцій аукціонного будинку на біржі в Нью-Йорку зріс на 1,7%.

Чен Доншень — дуже відомий в Китаї бізнесмен, який має впливові зв’язки на державному рівні. Він, зокрема, заснував перший державний аукціонний будинок China Guardian — другий за величиною після Poly Auctions. А ще 59-річний мільярдер одружений на внучці Мао Цзедуна.

02.08.2016

Схожі записи