/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Китайський арт-ринок стабілізується

20
Торги на китайському ауціоні Poly Auction / Фото: huffingtonpost.co.uk

Торги на китайському ауціоні Poly Auction / Фото: huffingtonpost.co.uk

Ринок китайського мистецтва та антикваріату, який пережив кілька злетів і падінь за останнє десятиліття, потрохи стабілізується. За підсумками 2016 року сумарний обсяг угод на аукціонах склав $4,4 млрд, збільшившись в порівнянні з попереднім роком на 14,44%. Про це заявили в Китайській асоціації аукціонерів (САА), яка оприлюднила статистичний огляд арт-ринку за 2016 рік.

Експерти галузі впевнені, що зростання в минулому році сталося, головним чином, за рахунок аукціонних лотів топової категорії, сектору високих цін та інтернет-торгів, якими пояснюється істотне збільшення числа аукціонів.

Так, згідно з даними доповіді, предметів, що пішли з молотка за більш ніж 1,5 млн доларів, в 2016 році стало на 73 більше, ніж у попередньому році, при цьому загальний обсяг угод по даній категорії лотів виріс на $ 325 мільйона. За рік було проведено 979 аукціонів, це  більше на 28,82%.

Ціни восьми з дев’яти категорій лотів за винятком сучасних творів живопису і каліграфії, виросли в середньому на $ 2 100 і склали 17 200 доларів за одиницю. Найдорожчими стали старовинні твори живопису і каліграфії — до 65 тисяч доларів за один твір, на другому місці опинилося сучасне мистецтво — до 35,5 тисяч доларів, зазначили в асоціації.

Читайте: Арт-ринок зростає: Крістіс опублікував свої результати

22.08.2017

Схожі записи