Bereznitsky Art Foundation: Виставка Анни Щербини «Вхід з Кожум`яцької» — 27/09Мистецький Арсенал: Андрій Сагайдаковський. Декорації. Ласкаво просимо! — 18/09The Naked Room: Катя Бучацька, ДУЖЕ ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА — 7/10Voloshyn Gallery: Нікіта Кадан. Найсолодша пісня скорботи — 14/10PinchukArtCentre: Виставка 20-ти номінантів Премії PinchukArtCentre 2020 — Крапка, лінія, можливості — 11/09

Київський художник Антон Логов переміг в «OBJECTS art prize 2020»

24 березня, 2020
Художник Антон Логов

Художник Антон Логов

21 березня стало відомо, що український художник Антон Логов переміг в конкурсі молодих митців «OBJECTS art prize 2020», заснованому U:Curators спільно з Національним музеєм «Київська картинна галерея» з метою створення особливого середовища комунікації, обміну досвідом та співпраці художників, кураторів, артспільноти та глядачів.

Митець зайняв перше місце в категорії живопис за роботу із серії “Geo”, а також в загальному конкурсі з 15-ти фіналістів.

Антон Логов, робота із серії “Geo”

Антон Логов, робота із серії “Geo”

Вже восени за інформацією організаторів, планується виставка Антона Логова в одній з провідних галерей Берліна.

Geo — це розчинена чиста природа, абстрактне зображення перших стихій, які ще не стали мапами із нанесеними на них лініями. Сонце, яке ще не має чіткого кругу, в зеніті чистої дії зароджує Всесвіт зі світла й кольору.

«Гео-урбанізм» — пейзаж не тільки за назвою. Як жанр, він мусить слідувати за процесом суспільного розвитку, що не завжди є сприятливим для мистецтва. Земля перетворюється на геометрію.

image (1)

Як не парадоксально, а спроби зігнорувати подібну еволюцію (знайомий нам мотив «башти зі слонової кістки» — утім, органічніший для красного письменства, аніж для малярства) дають той самий результат.

Тільки в одному випадку абстракція виступає способом своєрідного ескейпізму, а в іншому — трагічної знедоленості чи вгадуваного «елементу відсутності».

За всіма законами увертюри, зала поступово заповнюється глядачами, які перебувають в нестерпному очікуванні дії — деструкції першопочатку.

Антон Логов

Про митця:

Антон Логов народився 26 квітня 1984 року в місті Роздільна, Одеської області. Живе та працює в Києві.

У 2004 році закінчив Одеське художнє училище ім. М. Б. Грекова, 2010 року – Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури. Із 2008 року бере активну участь у групових виставках в Україні та за кордоном.

Мета конкурсу – дати можливість молодим художникам зорієнтуватись у творчому та комерційному середовищі українського арт-ринку, а також привернути увагу широкої аудиторії до сучасного мистецтва.

Share: