/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Київська галерея приймає криптовалюту

30

Tuzov Gallery, що була заснована арт-дилером — Владом Тузовим,  пропонує клієнтам здійснювати покупку творів мистецтва за криптовалюту.

mn,nj

Галерея претендує на те, щоб стати першою установою в Україні, яка зробить мистецтво доступним для власників криптовалюти.

Криптовалюта — цифрова (віртуальна) валюта, яка представляє собою зашифровану інформацію, захищену від підробки з використанням криптографічних технологій.Інакше кажучи — це цифрові гроші, яких не існує в фізичній формі. Вони існують тільки як хештеги, як хеш-номера в цифровому регістрі. Головний принцип ґрунтується на застосуванні технології ланцюжка блоків (blockchain) — свого роду розподіленої бухгалтерії. Цифрові валюти не мають кордонів і національної ідентичності, ними можна торгувати без обмежень.

Перехід до криптовалюти допоможе «революціонізувати» систему покупки і продажу предметів мистецтва. Ми впевнені в тому, що можливість розрахунків в криптовалюті за предмети мистецтва наддасть можливість розгорнути арт-ринок в Україні, — Влад Тузов.

12.07.2019

Схожі записи