/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Художники поскаржилися на іспанський бренд Zara

1
Фото: John Greim/Getty Images

Фото: John Greim/Getty Images

Більше десятка художників звинуватити іспанський бренд одягу Zara в тому, що в багатьох магазинах продаються різні предмети, дизайн яких було без дозволу скопійовано у авторів.

Мова йде про дрібнички — значки, аксесуари, нашивки на одяг. У мережі магазинів Zara, кількість яких сягає біля 2000 тисяч по всьому світу продавалися речі, що лише злегка відрізняються від оригіналів, створених незалежними дизайнерами.

Першим позивачем до відомої марки стала 27-річна дизайнерка та ілюстратор Тьюздей Бассен, яка створювала різні проекти для Nike і Urbab Outfitters. Вона опублікувала чотири приклади самовільного використання Zara свого дизайну. Пізніше свою колекцію вкрадених розробок різних авторів опублікував інший ошуканий художник, Адам Курц.

Підбірка від Адама Курца. На великому фото - оригінальні твори різних дизайнерів, а у верхньому правому кутку - продукція Zara. Фото: fortune.com

Підбірка від Адама Курца. На великому фото — оригінальні твори різних дизайнерів, а у верхньому правому кутку — продукція Zara. Фото: fortune.com

Спочатку юристи компанії заперечували факт порушення авторських прав, тільки після набуття  справи широкого розголосу, представники бренду Zara почали вести переговори із художниками, щоб згладити конфлікт.

27.07.2016

Схожі записи