/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Художники Pictoric представлять у Києві ілюстрації до міжнародної настільної гри

230

8888

18 грудня у столичному арт-просторі ЦУМ (Київ, Хрещатик, 38, 7 поверх) відбудеться презентація художньо-ігрового проекту PictoricBox. Його автори група ілюстраторів Pictoric представлять глядачам 100 ілюстрацій, маленькі копії яких стали основою настільної гри з аналогічною проекту назвою.

Серед авторів, які створювали ілюстрації – Анна Сарвіра, Олег Грищенко, Тетяна Денисенко, Поліна Дорошенко, Анна Іваненко, Женя Полосіна, Олена Старанчук, Анна Андреєва, Юлія Тверітіна, Валерій та Олена Тихонюк, Ілля Угнівенко.

Кожна робота проекту PictoricBox на кшталт відкритому коду у програмному забезпеченні, де зміст «прописує» сам глядач. Яскраві ілюстрації з великою кількістю деталей, а також різноманітна стилістика авторів, створюють цілісну і зачаровуючу експозицію. Як зізнаються самі ілюстратори, головною ідеєю при створенні робіт стала воля фантазії – як художньої, так і тієї, що її відчуватиме кожен глядач.

Щоб глибше занурити відвідувачів виставки у світ PictoricBox, у залі експозиції працюватиме спеціальна ігрова зона PictoricBox Play Zone, де кожен бажаючий зможе протестувати нову настільну гру для всієї родини і у повній мірі відчути чари мистецького проекту.

«Ідея створення української настільної гри разом з Pictoric виникла відразу після їх лютневої виставки «Декілька історій», яка проходила у ЦУМі. Дуже хотілося, щоб гра була цікава як дорослим, так і дітям. А також не тільки розважала, а й навчала, та несла  естетичне задоволення. Завдяки Pictoric нам це вдалося. Упевнений, що Pictoric Box стане позитивним вибухом серед настільних ігор саме завдяки творчій складовій і, звичайно ж, нетривіальному сюжету«, – інтригує Дмитро Палієнко, засновник Sky Art Foundation, а також співавтор ідеї створення нової гри.

Виставка триватиме до 30 січня, вхід для всіх охочих – вільний. Організатор заходу – Sky Art Foundation, партнер – ЦУМ Київ.

13.12.2018

Схожі записи