/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Ходожників запрошують створити іноваційне мистецтво-Blockchain Art

Хакатон

 З 6 по 8 жовтня поточного року у Києві пройде Blockchain Art-Hackathon — перший і єдиний в своєму роді хакатон (форум розробників IT- технологій), до участі якого запрошуються художники, які за допомогою створення арт-об’єктів спробують показати власне бачення технології Blockchain і її впливу на світ сьогодення і майбутнього.

Захід збере під одним дахом людей мистецтва і bitcoin-ентузіастів, власників компаній, що займаються проектами пов’язаними з технологією Blockchain, — людей, для яких ця технологія є невід’ємною частиною життя. Вони поділяться з художниками власними історіями успіху, розкажуть про свої погляди на Blockchain-революцію. І, цілком ймовірно, що під час такої унікальної колаборації, вдасться створити якісно нове інноваційне мистецтво — Blockchain Art.

Заключним етапом Хакатона стане презентація мистецьких творів. Всі роботи будуть внесені до спеціального каталогу, і стануть першим надбанням blockchain art-а в світі, кращі твори — отримають призи. За словами організаторів, в даний момент ведуться переговори про показ виставки робіт в Абу-Дабі, Роттердамі, Берліні, Варшаві та Йоганнесбурзі. Згідно з умовами Хакатона, одну роботу кожен художник віддає для виставок по світу, іншу залишає собі. Усіма матеріалами забезпечують організатори. Головним призом для переможця стане 50 000 грн. Реєстрація до 29.09

Подати заявку учасника можна за посиланням

23.09.2017

Схожі записи