/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Голландському арт-дилеру вдалося виявити невідому картину Рембрандта

557
Голландський арт-дилер Ян Сікс біля виявленої картини Рембрандта / Фото: newslocker.com

Голландський арт-дилер Ян Сікс біля виявленої картини Рембрандта / Фото: newslocker.com

Голландський арт-дилер Ян Сікс, який спеціалізується на творах Старих майстрів, зробив сенсаційну заяву, що йому вдалося відкрити світові раніше невідому картину Рембрандта ван Рейна. Робота називається «Пустіть дітей і не бороніть їм приходити до мене», раніше її просто відносили до голландської школи.

Ян Сікс вперше побачив полотно на кельнському аукціоні Lempertz в 2014 році. Йому вдалося виторгувати картину за € 1,5 млн при старті в € 15 тисяч. Через кілька років експертиза підтвердила, що полотно дійсно написав Рембранд. Вважається, що Рембрандт написав твір в Лейдені в 1620-х роках. Зараз вартість картини може зрости в рази.

Читайте: Мистецька інтрига: нідерландському музею вдалося придбати на аукціоні картину Рембранда

За словами арт-дилера, він був впевнений, що купує роботу знаменитого художника ще до того, як її вивчили мистецтвознавці. Детально розглянувши полотно в онлайн-каталозі аукціону він зауважив, що в особі юнака на задньому плані художник зобразив самого себе ще молодим. У той час живописець ще не набув популярності, тому ніхто, крім нього самого, не міг таке намалювати. Також Сікс зазначив, що Рембрандт часто залишав свій портрет на полотнах.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

21.09.2018

Схожі записи