/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Гіперреалістичні картини по мотивам африканських масок

1007

kip-3

Художник із Брукліна Кіп Омолейд (Kip Omolade), пише маслом масштабні гіперреалістичні картини зображень жіночих облич у формі хромових масок. Він створює не тільки тонкі деталі обличчя, але й реалістично відтворює зовнішнє середовище, яке відображається на масці.

ddc1b193716e9810054c9ff2d34f6047

Ідея серії під назвою Diovadiova Chrome, була частково взята із історичних африканських масок із Нігерії, які вивчають сучасні аспекти ідентичності розкоші та безсмертя. Картини маслом  — це психологічні дослідження художника, які притаманні кожній людині, що в погоні за красою та багатством і служать провідником між духовним і природним світом.

kip-1

Для їх написання Омолейд спочатку створює скульптури, що є досить трудомістким процесом. А уже готові фігури служать йому моделлю для гіперреалістичних картин.

Будучи студентом, Кіп проходив стажування в якості графіті-художника в компанії Marvel Comics і Центрі африканського мистецтва. Саме знайомство з культурою африканського континенту наштовхнуло автора на створення оригінальних масок-портретів.

kip-2

kip-4

kip-5

kip-6

kip-7

kipomoladediovadiovachromemichelle

Читайте: Український художник може створити реалістичний пейзаж звичайною кульковою ручкою

10.01.2017

Схожі записи