/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Ганна Криволап представить свої «квітучі дерева» у Стразбурзі

Ганна Криволап, із серії «Blossom»

Ганна Криволап, із серії «Blossom»

У страсбургзькій галереї Palais de l’Europe 8 березня відкриється виставка «Blossom» відомої української художниці Ганни Криволап.

Європейська публіка побачить серію робіт із циклу «Blossom», яка постійно поповнюється новими творами. За словами Анни Криволап, цей цикл ще не завершений, він постійно поповнюється: є невеличкі полотна, що легко складаються у більшу композицію; є монументальніші, які  вимагають окремого життя у просторі інтер’єру. Це гра з форматом та компонуванням можливої експозиції, що підштовхує її до створення нових робіт. Адже такі проекти, як і саме життя, не мають закінчуватись. Їхнє призначення – розвиток і пошук.

«Ганна Криволап не могла не стати живописцем. Такою народилася і, напевне, навіть із пензликом у руці. Залишалось тільки надбати майстерність, а це – чи не найбільше випробування для таланту. Навчатись їй дуже подобалось, адже малювала вона мало не з пелюшок. Звичайно ж, першими її вчителями були батьки», — розповідає мистецтвознавець Олеся Авраменко.

Дерева написані у різний час – вдень, вночі, вранці, у сутінках – змінюється їхній настрій, стають інакшими кольори або відтінки. Білий цвіт, осяяний сонячним променем – зовсім інший, ніж у сутінках чи вночі. Кожне дерево, вихоплене як коштовність, – живописний маленький шедевр, віртуозний етюд, який звучить досконалою музичною композицією.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал

27.02.2018

Схожі записи