/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Галерея арт-дилера Ігоря Абрамовича представить українське сучасне мистецтво на арт-ярмарку в Японії

66_60рр

Один із найуспішніших українських кураторів та арт-дилерів Ігор Абрамович під патронатом своєї New Now Gallery покаже в японській столиці на Tokyo International Art Fair роботи чотирьох відомих українських художників, серед яких Єгор Зігура, Дмитро Грек, Олег Тістол та Роман Мінін.

Єгор Зігура представить диптих «Пробудження» з циклу «Післясьогодні», що складається з чоловічого та жіночого образів. Вони передають момент пробудження «свободи духу» в людині сучасної доби, коли нинішня цивілізація споживання, за авторським баченням, увійшла у кризову стадію свого розвитку.

Проект «Глина Адам», присвячений розкриттю зв’язку між біблійною історією створення людини і творчим актом митця, — один із ключових у доробку Дмитра Грека. Як пояснює автор, «Адам, за переказом – створений з глини, в момент творення перевтілюється з матеріалу у щось вище. Це близько до акту створення скульптури».

Серія робіт «Чайка» Олега Тістола відображають сучасну дійсність, стилізовану під 60-ті. «Це картини про війну та окупацію, вони містять у собі внутрішній конфлікт, де райські пальми символізують трагічне сьогодення, незважаючи на їх зовнішню гармонію та красу», – коментує митець.

Роман Мінін готує віртуальну виставку нових робіт «Нагорода за мовчання» та «Природознавство». Шолом віртуальної реальності допоможе відвідувачам арт-ярмарки зануритись у міфологічний світ шахтарської промисловості.

NewNow Gallery — один із підрозділів проекту ABRAMOVYCH.ART.
Платформа, скерована на презентацію молодої генерації українського сучасного мистецтва. NewNow Gallery презентує роботи неординарних і впізнаваних представників вітчизняної арт-сцени, чиї імена постали у 2000-х, та вже встигли завоювати позиції на міжнародному художньому полі.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал 

18.05.2018

Схожі записи