When I returned there in the summer, it seemed that I was 13 again and that life in Kyiv was a dream.On Telegram, his account name is in Arabic; he sends me an air-kiss gif. "death," "freedom," "love," and eventually "war" came to life, their meanings were laid bare and lastingIt's as if someone came and took a bite of our homesSupport us on Patreon to read more articles about Ukrainian contemporary art

Французький стріт-арт художник створив на Донбасі перший сюрреалістичний мурал

2 червня, 2017
Julien Malland, Попаснянська гойдалка / Фото: Mural Social Club

Julien Malland, Попаснянська гойдалка / Фото: Mural Social Club

Художник-мураліст і по сумісництву куратор проекту, Julien Malland aka Seth до Дня захисту дітей, створив першу роботу на фасаді школи в Попасні, Луганської області та дав їй назву «Попаснянська гойдалка».

«Це школа в Попасні, що знаходиться в прифронтовій зоні на Донбасі. В 2014 році вона попала під обстріли і була знову відкрита в минулому році. Ця стіна – перший об’єкт для проекту Back to School!Ukraine», — коментує Julien Malland свою роботу.

«Так вийшло, що старт проекту співпав з Днем захисту дітей. І ще більш символічно те, що перший стінопис створив куратор проекту Back to School!Ukraine та наш друг Жюл’єн Маллан саме в Попасні. Далі без слів…. робота говорить сама за себе. Від себе додам лише, що його стінопис з дівчинкою на гойдалці, на сьогоднішній день, є для мене еталоном стріт-арту, оскільки поєднує в собі мінімалізм та глибокий символізм», — відмічає засновник благодійного фонду Sky Art Foundation Дмитро Палієнко.

Читайте: Мурали українського дуету «Interesni Kazki» потрапили до англійського арт-посібника

Back to School!Ukraine — соціальній проект міжнародного фестивалю Mural Social Club. Кураторами проекту виступають Жюл`єн Маллан, відомий як Seth (Франція) та Oleg Sosnov (Україна). Проект зініційовано Sky Art Foundation за підтримки UNICEF Ukraine.

Share: