The Naked Room: Тамара Турлюн «Теплий, великий та смердючий» — 09/02—06/03Kyiv Academy of Media Arts: Exhibition of the student work within the course KAMA 2YP: Contemporary Art — 11/02-13/02PinchukArtCentre: Future Generation Art Prize 2021 — 25/09/2021 – 27/02/2022

Французький стріт-арт художник створив на Донбасі перший сюрреалістичний мурал

2 червня, 2017
Julien Malland, Попаснянська гойдалка / Фото: Mural Social Club

Julien Malland, Попаснянська гойдалка / Фото: Mural Social Club

Художник-мураліст і по сумісництву куратор проекту, Julien Malland aka Seth до Дня захисту дітей, створив першу роботу на фасаді школи в Попасні, Луганської області та дав їй назву «Попаснянська гойдалка».

«Це школа в Попасні, що знаходиться в прифронтовій зоні на Донбасі. В 2014 році вона попала під обстріли і була знову відкрита в минулому році. Ця стіна – перший об’єкт для проекту Back to School!Ukraine», — коментує Julien Malland свою роботу.

«Так вийшло, що старт проекту співпав з Днем захисту дітей. І ще більш символічно те, що перший стінопис створив куратор проекту Back to School!Ukraine та наш друг Жюл’єн Маллан саме в Попасні. Далі без слів…. робота говорить сама за себе. Від себе додам лише, що його стінопис з дівчинкою на гойдалці, на сьогоднішній день, є для мене еталоном стріт-арту, оскільки поєднує в собі мінімалізм та глибокий символізм», — відмічає засновник благодійного фонду Sky Art Foundation Дмитро Палієнко.

Читайте: Мурали українського дуету «Interesni Kazki» потрапили до англійського арт-посібника

Back to School!Ukraine — соціальній проект міжнародного фестивалю Mural Social Club. Кураторами проекту виступають Жюл`єн Маллан, відомий як Seth (Франція) та Oleg Sosnov (Україна). Проект зініційовано Sky Art Foundation за підтримки UNICEF Ukraine.

Share: