/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Британський музикант випадково розкрив ім’я Бенксі в інтерв’ю

676
Одне із графіті Бенксі / Фото: theguardian.com

Одне із графіті Бенксі / Фото: theguardian.com

Британський драм-н-бейс-музикант та ді-джей Кліффорд Прайс, більш відомий як Goldie, випадково розкрив ім’я вуличного художника Бенксі. Про це пише The Telegraph.

Виконавець дав інтерв’ю виданню Distraction Pieces, під час якого мова зайшла про творчість Бенксі. Прайс зауважив, що люди намагаються заробити на малюнках художника.

«Надрукуйте на футболки ім’я Бенксі об’ємним шрифтом — і готово. Можна продавати, — сказав він. — При всій повазі до Роберта. Думаю, він блискучий художник. Він перевернув світ мистецтва », — додав музикант.

Видання підкреслює, що після цього Goldie зрозумів, що сказав зайве і після паузи змінив тему. Відзначається, що, назвавши Бенксі Робертом, виконавець підтвердив теорію про те, що за особистістю художника ховається Роберт Дель Ная, один із засновників британської тріп-хоп-групи Massive Attack. Дель Ная був граффітистом перед тим, як зайнявся музикою.

Читайте: Мінус одна зірка: нове графіті Бенксі з’явилося у Британії

Перші графіті Бенксі почали з’являтися в Брістолі на початку 1990-х років. Роберт Дель Ная народився в цьому місті. У 2016 році англійський журналіст Крейг Вільямс провів розслідування, в результаті якого з’ясував, що малюнки Бенксі з’являлися в місцях гастролей Massive Attack.

23.06.2017

Схожі записи