/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Автори Pictoric створили ілюстрації до міжнародної настільної гри та показали проект у київському ЦУМ

311

1-4

У столичному арт-просторі ЦУМ (Київ, Хрещатик, 38, 7 поверх) відкрився художньо-ігровий проект PictoricBox. Його відвідувачі не тільки першими можуть побачити 100 яскравих ілюстрацій, що стали основою нової настільної гри з аналогічною назвою, а й можуть нову забаву для всієї родини у спеціальній ігровій зоні PictoricBox Play Zone.

6

«У перші ж дні роботи виставки ми бачимо значний інтерес публіки, як до самих робіт, так і до гри, створеної художниками. Гра притягує як дорослих, так і дітей. Її мета – не тільки розважати, а навчала та приносити  естетичне задоволення», – підкреслює Дмитро Палієнко, засновник Sky Art Foundation, а також співавтор ідеї створення нової гри.

5

Художньо-ігровий проект триватиме до 30 січня, вхід для всіх охочих – вільний. Організатор заходу – Sky Art Foundation, партнер – ЦУМ Київ.

Серед авторів представлених ілюстрації – Анна Сарвіра, Олег Грищенко, Тетяна Денисенко, Поліна Дорошенко, Анна Іваненко, Женя Полосіна, Олена Старанчук, Анна Андреєва, Юлія Тверітіна, Валерій та Олена Тихонюк, Ілля Угнівенко.

2

Кожна робота проекту PictoricBox на кшталт відкритому коду у програмному забезпеченні, де зміст «прописує» сам глядач. Яскраві ілюстрації з великою кількістю деталей, а також різноманітна стилістика авторів, створюють цілісну і зачаровуючу експозицію.

8

Зазначимо, що це лише перша виставка серії проектів по всьому світові, мета яких – підтримка гри PictoricBox. Міжнародний реліз останньої запланований на 2019 рік. Українці ж стануть першими, хто отримає доступ до художньої гри вже у ході виставки.

22.12.2018

Схожі записи