/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Аукціонний будинок Bonhams – продано !

732
Офіс Bonhams на 101 New Bond Street в Лондоні / Фото: bonhams.com

Офіс Bonhams на 101 New Bond Street в Лондоні / Фото: bonhams.com

Один із найстаріших аукціонних будинків Bonhams, який було виставлено на продаж в травні цього року, придбаний британською приватною інвестиційною компанією Epiris. Фінансові умови угоди поки не розголошуються.

Генеральний директор Bonhams Метью Голдінг і фінансовий директор Джонатан Ферхерст продовжать працювати на своїх посадах разом з колишнім головним операційним директором Sotheby’s Бруно Вінчігуерра, який займе пост виконавчого голови. Бруно Вінчігуерра вже зробив заяву, в якій зазначив, що «Bonhams — це бізнес з великим потенціалом і потужною історією. Я дуже сподіваюся працювати з командою, щоб допомогти компанії перейти на наступний етап розвитку».

Читайте: Нову будівлю Тейт Модерн назвали на честь мільярдера українського походження

Нагадаємо, у 2000-му році Bonhams вже був проданий аукціонному будинку Brooks, після чого компанія була названа Bonhams & Brooks. Згодом нові власники захотіли перепродати свій актив у 2014 році, навіть були зацікавлені в його купівлі представники з китайської аукціонної групи Poly Culture Group, але щось пішло не так, і продажу не відбулося. За даними Sunday Times, фінансова консультативна фірма NM Rothschild, була залучена до пошуку покупця. На початку поточного року за даними фінансових аналітиків,  аукціонний будинок оцінювався в декілька сотень мільйонів доларів.

Аукціонний дім Bonhams заснований в 1793 році і базується в Лондоні, є одним з найбільших і найвідоміших у світі аукціоністів візуального мистецтва та антикваріату, автомобілів і ювелірних виробів. У 2017 році Bonhams реалізував понад 50 тисяч лотів на суму понад £ 450 млн.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

05.09.2018

Схожі записи