/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Арт-ринок зростає: Крістіс опублікував свої результати

13
Фото: christies.com

Фото: christies.com

Аукціонний будинок Крістіс опублікував результати своїх торгів за перше півріччя 2017 року. Протягом останніх двох кварталів їхній оборот виріс 14%, порівняно з аналогічним періодом минулого року і становить $3 млрд.

Загальний обсяг продажу включає в себе також онлайн-торги та приватні угоди, які було здійснено аукціоном. За словами представників Крістіс, такий результат свідчить про відновлення арт-ринку після падіння протягом останніх двох років.

Загальне зростання виторгів на публічних аукціонів було здійснено в Америці, де продажі виросли на 39%, і склали майже $1,46 млрд. Притому, що частка приватних угод там скоротилася на 66,5% — з 463,9 млн (2016 рік) до $155,4 млн на цей період поточного року. Ще одна невдача спостерігалася в Азії, де продажі на аукціоні впали на 15% і склали 314,3 млн доларів.

Читайте: Аукціон Крістіс опублікував дані продажів за 2016 рік

Незважаючи на це, Крістіс прагне збільшити відсоток азіатських торгів у своїх філіалах по всьому світу, наразі ця частка зросла вже до 39%. Саме, завдячуючи цьому формату аукціону вдалося отримати рекордні продажі азіатського мистецтва, які відбулися в Нью-Йорку в березні цього року. В свою чергу кількість колекціонери із Азії стрімко зростає, зокрема біля 20% тамтешніх покупців стали власниками лотів імпресіонізму та сучасного мистецтва, які пройшли в Лондоні та в Нью-Йорку цієї весни та літа.

Також зазначається, що стабільно ростуть і онлайн–торги, середня ціна за лот склала $8,2 тисячі. За допомогою онлайн-торгівлі збільшилася на 25% кількість нових колекціонерів.

19.07.2017

Схожі записи