Мала Галерея: Виставка NHTМистецький Арсенал: Андрій Сагайдаковський. Декорації. Ласкаво просимо! — 18/09The Naked Room: Віктор Марущенко. АРХІВ — 9/09Voloshyn Gallery: Інтроспекція — 9/09PinchukArtCentre: Виставка 20-ти номінантів Премії PinchukArtCentre 2020 — Крапка, лінія, можливості — 11/09

Арт-експансія в Азії: відомий французький галерист Еммануель Перротан відкрив галерею в Японії

9 червня, 2017
Галерист Еммануель Перротан / Фото: lesechos.fr

Галерист Еммануель Перротан / Фото: lesechos.fr

Один із найвпливовіших французьких галеристів Еммануель Перротан, який відкрив світові Такаші Муракамі та багатьох інших знатних імен, впевнено підкорює азійський арт-ринок.

Після відкриттів своїх галерей у Парижі та у Нью-Йорку він почав поширювати свою експансію на Схід. Спочатку у 2012 році було представлено філіал Perrotin Gallery у Гонконзі а через пару років у Сеулі, і ось тепер 7 червня 2017 року запрацював ще один арт-простір у Токіо. Експозиційна діяльність галереї почалася із персональної виставки відомого 97-го французького художника-абстракціоніста П’єра Сулажа. На ній представлено однотонні чорні картини під назвою Outrenoirs (2011-17).

Виставка французького художника-абстракціоніста П’єра Сулажа в новій галереї в Токіо / Фото: perrotin.com

Виставка французького художника-абстракціоніста П’єра Сулажа в новій галереї в Токіо / Фото: perrotin.com

«У мене є особливі відносини з країнами Азії, зокрема, з Японією. Ми бачили успішну еволюцію нашої галереї в Гонконзі і там з’являлося все більше японських колекціонерів»,- говорить Перратон, який вперше відвідав Японію на початку 1990 — х років, коли він брав участь у Yokohama Art Fair. Там він познайомився з Такаші Муракамі, після чого почав його представляти у світі.

Нове виставкове приміщення має 130 квадратних метрів, що значно сприятиме зміцненню зв’язкам в Азії. Відома галерея вже понад 27 років сприяє розвитку багатьом художникам із регіону раннього сонця.

Читайте: Американці поступово захоплюють арт-ринок Азії

Share: