/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Антон Логов презентує нові інсталяції на Гогольфесті

27
Інсталяція Антона Логова, Дощі утопій

Інсталяція Антона Логова, Дощі утопій

7 вересня о 19.00 у приміщенні колишньої анімаційної студії Борисфен, що поруч з Центром Довженко на вулиці Васильківська, 1, художник Антон Логов презентує свої нові інсталяції «Дощі утопій» і «Світло в кінці тунелю». Художник зробив їх в рамках GogolFest ArkSquat, де різні митці з 28 липня по 18 вересня втілюють свої фантазії на загальну тему Гогольфесту 2017 — Ковчег.

Інсталяція «Дощі утопій» напряму пов’язана зі сквотом і його історією. – «Я знайшов папки з документацією студії і вирішив використати їх у вигляді метафори дощу сподівань і нездійснених мрій. Це про чорний дощ, який іде над моєю країною і небагато що змінює в нас. Це побудова нового простору думок мистецькими засобами — тотальна інсталяція і створення майже кінематографічного образу», — розповів ArtsLooker, Антон Логов.

Інсталяція Антона Логова, Світло в кінці тунелю

Інсталяція Антона Логова, Світло в кінці тунелю

Інсталяція «Світло в кінці» тунелю, як продовження і діалог з першою роботою. Це розповідь про катастрофи, війну, злидні і втрати — фізичні і моральні. Про спустошення. Основне в цій роботі — написане на великому полотні слово «Да», яке дає надію, не дивлячись на весь негатив реальності.

31.08.2017

Схожі записи