/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Анатолій Криволап презентує виставку «Музейна колекція» та власну арт-премію

5

Anatoliy-Krivolap_Vechirniy-promin

Найуспішніший український художник Анатолій Криволап 19 березня відкриває у Cultprostir Hub, що розташований у Музеї Історії Києва, велику виставку живопису «Музейна колекція». На ній буде представлено понад 60 робіт, серед них ті, що зберігаються у приватних колекціях, та зовсім нові картини Криволапа.

Однією з подій великої виставки стане презентація Премії Анатолія Криволапа, яку художник засновує для підтримки талановитої молоді.

«Виставка «Музейна колекція» є в певній мірі подякою колекціонерам і намаганням об’єднати їх між собою. Вони можуть бачити колекції одне одного, представити їх широкій аудиторії, а в перспективі мати музей приватних колекцій. Цього року я вирішив заснувати премію для студентів художніх ВНЗ. Її мета – підтримка високого рівня майстерності. Премія даватиме можливість поїхати в художні столиці, подивитися музеї, що є дуже корисним для академічного навчання», — розповів Анатолій Криволап.

Презентація Премії Анатолія Криволапа відбудеться 18 березня у Музеї Історії Києва на урочистому вечорі з нагоди відкриття виставки «Музейна колекція».
Виставка живопису Анатолія Криволапа триватиме з 19 березня по 19 травня. Її організаторами виступили Cultprostir Hub, галерея «Триптих», інтернет-платформа Cultprostir та Музей Історії Києва. Куратор проекту Олексій Криволап.

Приєднуйтесь до нашої сторінки у Фейсбук!

14.03.2016

Схожі записи