/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Американський арт-дилер Гагосян придбав пентхаус за $13 млн

18
Фото: faena.com

Фото: faena.com

Один із найбагатших арт-дилерів світу Ларрі Гагосян придбав в Маями-Біч нове помешкання, загальна плаща якого спільно із терасою сягає понад 500 квадратних метрів. Нове житло Ларрі включає в себе чотири спальні і шість ванних кімнат. Пентхаус розміщений у люксовому 18-ти поверховому будинку Faena House.

Також у новому житловому комплексі уже придбали собі квадратні метри багато мільйонерів з Уолл-стріт.

Ларрі Гагосян є сином вірмен, які емігрували до США. Свій бізнес почав, торгуючи постерами в Каліфорнії, коли був студентом. Сьогодні він є власником 14 галерей: однієї в Нью-Йорку, двох-в Лондоні і по одній-в Беверлі Хіллз, Римі, Парижі, Афінах, Женеві  та Гонконгу. Зальний прибуток з арт-бізнесу оцінюється біля $ 1 мільярда на рік. У галереях Гагосяна представлені роботи Пікассо, Джеффа Кунса, Демієна Хьорста, Гергарда Ріхтера, Альберто Джакометті та багато інших відомих імен.

Останнім часом у Гагосяна часто виникають проблеми з американською прокуратурою. Рік тому на галерею подали в суд за показ «неавторизованих» версій робіт Франца Веста, а тепер стало відомо, що одна із галерей не платила державний податок за продажу робіт та процент із вхідних квитків протягом 10 років.

05.08.2016

Схожі записи