/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Американці поступово захоплюють арт-ринок Азії

29
Девід Цвірнер © Stefan Falke

Девід Цвірнер © Stefan Falke

Американський галерест Девід Цвірнер, який останні роки стабільно потрапляє в список топ 10 найвпливовіших людей в світі мистецтва, планує відкрити свою однойменну галерею в Гонконзі, тим самим прагне розширити свою арт-експансію в Азії. Арт-локація буде розташовуватися на двох поверхах в новій будівлі «H Queen’s building», будівництво якої планується завершити в наступному році.

«Ми бачимо стрімке зростання інтересу до західного мистецтва, серед азіатських колекціонерів. Близько двох років тому я побував там, і бачив як вони вивчають і захоплюються ним, і я подумав, чому ж нам не відкрити свою галерею тут», — розповідає Девід Цвірнер.

Як зазначає відомий галерист, Гонконг йому найбільше до вподоби, бо дуже нагадує такі західні мегаполіси, як Лондон та Нью-Йорк і тут зручно вести бізнес. А також у Гонконзі майже не має конкуренції порівняно із Пекіном та Шанхаєм.

Дизайн галереї, яка матиме 300 квадратних метрів розробив архітектор Аннабель Зельдорф, за його проектом була також створена David Zwirner Gallery в Нью-Йорку.

11.06.2016

Схожі записи