/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Магазин COMFY оголосив конкурс для молодих митців у різних жанрах

1

banner

Магазин COMFY створив конкурс СOMFY ART PRIZE для молодих митців. Мета COMFY ART PRIZE — винести мистецтво за межі галерей і майстерень, зробити роботи молодих талантів доступними для широкої аудиторії. Проект присвячений демократизації суспільного простору, просуванню нових напрямків образотворчого мистецтва і розвитку його екосистеми в великих і невеликих містах.

Інформація про проект: COMFY ART PRIZE — це конкурс для художників, фотографів, ілюстраторів і творчої молоді у віці від 14 до 35 років, які працюють в сфері візуального мистецтва. В результаті відкритого конкурсу, компетентним журі буде визначено 55 робіт молодих художників, які отримають право демонстрації арт-об’єктів в оновленій мережі магазинів COMFY на умовах продажу перманентних не ексклюзивний прав використання їх робіт.

Переможець конкурсу пройде стажування в провідному художньому університеті Польщі — TheAcademyofFineArts Łódź. Призери конкурсу, які посіли 2 та 3 місця. отримають грант на навчання в Kyiv Academy of Media Arts.

Прийом робіт триває до 17 квітня 2016 року.

Детальніше про умови конкурсу за посиланням.

Приєднуйтесь до нашої сторінки у Фейсбук!

22.03.2016

Схожі записи