/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Незабаром відбудеться відкриття Art App Hall у Києві

190

Незабаром відбудеться відкриття нового мистецького простору – Art App Hall у французькому кварталі міста Києва з унікальним характером і форматом.

n b,

Art App Hall об’єднує у собі: галерею сучасного мистецтва, художню школу, креативний простір для проведення різноманітних подій: творчих майстер-класів, лекцій та семінарів.

Варто зазначити, що Art App Hall — це не установа освіти у звичайному розумінні цього слова, а творча платформа, метою якої є розвиток, обмін навичками, експериментування та реалізація власного бачення.

Без заголовка-min

Сучасне мистецтво лякає і притягує одночасно. З цього предмету не існує тлумачних підручників, тому що все відбувається тут і зараз. У сучасного мистецтва дуже широкий контекст – ніколи не можливо дізнатись, що саме автор заклав у той чи інший твір. Художники покладаються на своїх глядачів, надають їм право самостійно вигадувати сенси.

Art App Hall створює своєрідне підґрунтя для розвитку мистецтва, об‘єднуючи бізнес формат і сучасне мистецтво. Це територія для вільного самовираження. Потрібно навчитись орієнтуватись у художньому процесі, задля того, щоб зуміти органічно в нього вписатись.

Локація відображає актуальні процеси в міжнародній культурі, надає можливості для відкритого діалогу і створенню нових творів мистецтва.

n ,m

Організатори впевнені, що Art App Hall стане простором взаємодії, обміну ідеями і досвідом для митців і сучасного арт-ринку.

 В рамках проекту на базі Art App Hall функціонуватиме Tuzov Gallery. Відкриття галереї — це важлива культурна подія для міста.

“Tuzov Gallery” — сучасна інноваційна українська галерея заснована у 2015 році, основна діяльність якої спрямована на розвиток українського мистецтва, формування інвестиційних колекцій сучасного та класичного мистецтва. В галереї будуть представлені найцікавіші та найактуальніші проекти сучасних митців.

mn,nj

Вже на новій локації, в рамках проекту Art App Hall відбуватимуться виставки, що об‘єднають роботи провідних митців України і світу.

Своєю метою галерея бачить представлення актуального мистецтва діячам культури, арт-критикам, колекціонерам, представникам бізнесу і широкому загалу поціновувачів мистецтва.

Мистецька галерея відкрита до співпраці як вже з достатньо відомими авторами, так і молодими художниками, постійно відкриваючи нові імена.

Співзасновник Art App Hall, засновник Tuzov Gallery, арт-дилер і куратор Влад Тузов представляє інтереси українських художників на міжнародному ринку актуального мистецтва, формуючи попит на їх творчість і виховуючинових колекціонерів.

«Необхідно у першу чергу демонструвати сучасний арт в усьому світі і робити якісні проекти, які направлені на розвиток брендів», — Влад Тузов.

Виставковий план поки що не розголошується, проте зрозуміло, що галерея стане культовою локацією, яка здивує глядачів експериментальними проектами, які не залишать байдужими ні поціновувачів, ні суспільство.

 

23.06.2019

Схожі записи